Kaip išsirinkti svetainės baldus?

person Autorius: Plungės baldai list Tema: Naudingi patarimai On:
Kaip išsirinkti svetainės baldus?

Plungės baldai komanda dalijasi trimis lengvais žingsneliais, nuo ko pradėti rinktis svetainės baldus. Kaip-dekoruoti-svetaine-patarimas-1.png

1. Kruopščiai įvertinkite

Ženkite žingsnį atgal ir pažvelkite į savo kambario baldus ir dekorą. Jei norite objektyviai viską įvertinti, atsikratykite nereikalingų daiktų: sulaužytų, senamadiškų, gremėzdiškų, smulkių ar tiesiog jums nebepatinkančių baldų. Jei tai šeimos palikimas ar daiktas, kurį norite pasilikti, tačiau jis prastai atrodo jūsų svetainėje, tiesiog suraskite jam naują vietą.

Dabar, kai kambaryje liko tik tie daiktai, kuriais ketinate naudotis, metas kitam žingsneliui.2. Pasirinkite spalvinę gamą.

Spalva suteiks jūsų kambariui charakterį. Mėlynas ar žalias kambarys veiks raminamai, tuo tarpu sodrios spalvos (raudoni, geltoni, oranžiniai atspalviai) suteiks energijos. Neutralių spalvų – baltos, gelsvai rudos, pilkos – kambarys sukurs idealią aplinką ryškiems interjero akcentams. Išsirinkite spalvas, kurias mėgstate ir norėtumėte matyti kiekvieną dieną. Žvilgtelkite į savo spintą ir raskite atspalvius, kurie jums artimi. O gal namuose laikote brangų meno kūrinį ar dekoro detalę? Puiki mintis derinti spalvų paletę prie šio daikto spalvos.

Kaip-issirinkti-svetaines-baldus-patarimas-2.pngKaip-issirinkti-svetaines-baldus-patarimas-3.png

3. Atraskite savo stilių

Skirkite šiek tiek laiko ir apsidairykite, ką siūlo plungesbaldai.lt. Interjero žurnalai ir Pinterest portalas taip pat gali pasiūlyti puikių idėjų! Kai jau žinote savo stilių, ateina linksmoji dalis – naujų baldų pirkimas! Pradėkite nuo didelių baldų – sofos, kilimo, televizoriaus stalelio – šie baldai užima daugiausiai vietos ir atkreipia didžiausią dėmesį, vos tik užėjus į kambarį.Sėkmės kuriant savo svajonių svetainę!

Žymės: patarimai svetainė
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausio Vasario Kovo Balandžio Gegužės Birželio Liepos Rugpjūčio Rugsėjo Spalio Lapkričio Gruodžio
  • Registruotis

Paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Priminti slaptažodį