Plungės baldai gerbia Jūsų privatumą

Mes gerbiame Jūsų privatumą ir dedame visas pastangas tvarkyti Jūsų duomenis aukšto saugumo lygiu ir vadovaijantis ES/EEE galiojančiais duomenų apsaugos teisės aktais.

Šioje privatumo politikoje pateikiama informacija apie tai kaip renkame, naudojame, saugome ir tvarkome Jūsų asmens duomenis, todėl prašome su ja susipažinti prieš naudojantis plungesbaldai.lt paslaugomis.

Registruodamiesi ar kitaip naudodamiesi plungesbaldai.lt interneto svetaine ar mobiliąja aplikacija turite patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote šią Privatumo politiką. Rekomenduojame nesinaudoti plungesbaldai.lt internetine svetaine ir (arba) mobiliąja aplikacija jeigu Jūs nesutinakte su šia Privatumo politika.

Iškilus klausimams apie privatumo apsaugą, visada maloniai kviečiame susisiekti su mumis. Mūsų ir mūsų duomenų apsaugos pareigūno kontaktiniai duomenys - nurodyti žemiau esančioje skiltyje - Kontaktinė informacija.

1. Duomenų valdytojas

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB 'Plungės baldai', juridinio asmens kodas 171694243, adresas Dariaus ir Girėno g. 38C, LT-90118 Plungė, Lietuva (toliau - plungesbaldai.lt arba mes).

2. Kokius asmens duomenis mes tvarkome

Atsižvelgiant į Plungės baldai teikiamas paslaugas, funkcijas ir kitą Jūsų sąveikavimą su mumis, mes galime tvarkyti šiuos Jūsų asmens duomenis:

2.1. Identifikaciniai, anketiniai ir kontaktiniai duomenys

- Duomenys gaunami iš Jūsų, kai plungesbaldai.lt pateikiate užsakymą, susikuriate asmeninę paskyrą, kreipiatės į mus su prašymu, paklausimu, skunudu ar kt. ir jo vykdymui pateikiate būtinus savo duomenis.

- Duomenų kategorijos: Vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, gyvenomosios vieots adresas, kalbos pasirinkimas, įmonės pavadinimas ir duomenys, jeigu su mumis sąveikaujate įmonės vardu, kita informacija, kurią savo pasirinkimu mums pateikiate apie save mūsų svetainėje ir/ar bendraujant su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

2.2. Registracijos, prisijungimo ir paskyros techniniai/ administravimo duomenys

- Duomenys renkami iš Jūsų. Sukuriami arba fiksuojami automatiškai, Jums registruojantis, jungiantis ar naudojantis Plungės baldai paskyra.

- Duomenų kategorijos: el. pašto adresas ir slaptažodis, kurį mes saugome patikimai užkoduotą ir negalime jo matyti, vartotojo ID, paskyros statusas (aktyvi, užblokuota ir pan.), IP adresas, prisijungimų prie paskyros ir veiksmų paskyroje techniniai duomenys, požymiai, kad susipažinote su Naudojimosi plungesbaldai.lt taisyklėmis ir/ar Privatumo politika, susipažinimo data ir laikas.

2.3. Užsakymų duomenys

- Duomenys renkami iš Jūsų, kai plungesbaldai.lt pateikiate užsakymą, atliekate užsakymo apmokėjimą, susisiekiate su mumis, arba mes susisiekiame su Jumis, su užsakymu ir jo vykdymu susijusiais klausimais, kai kreipiatės dėl prekių grąžinimo ir pan.. Taip pat duomenys, kurie - sugeneruojami sugeneruojami užsakymo vykdymo eigoje ir/ar renkami slapukų ir panašių technologijų pagalba, kai ir kiek tokia informacija būtina pirkimo-pardavimo sutarčiai sudaryti, užsakymui priimti ir jam apdoroti (Pvz.: informacija apie tai, kad užsakymas apmokėtas, išsiųstas, pristatytas ir pan. ar, kad Jūs susipažinote su pirkimo-pardavimo taisyklėmis ir/ar Privatumo politika).

- Duomenų kategorijos: užsakomos prekės, jų kiekis, kainos, suteiktos nuolaidos, panaudoti ir/ar panaudoti kuponai, užsakymo pateikimo data ir laikas, mokėjimo būdas, data ir laikas, mokėjimo duomenys (įskaitant, bet neapsiribojant banko sąskaitos numeriu), pristatymo būdas ir/ar pristatymo adresas, pagrindiniai gavėjo duomenys, jeigu gavėju nurodėte trečiąjį asmenį; informacija apie užsakymo statusą ir vykdymo eigą: ar užsakymas paruoštas, išsiųstas, pristatytas, informacija apie prekių ir pinigų grąžinimus ir pan., informacija apie komunikaciją ir bendravimą su Jumis su užsakymu ir jo vykdymu susijusiais klausimais, Jūsų atsiliepimai ir vertinimai, kitos komunikacijos turinys, požymiai, kad susipažinote su Pirkimo-pardavimo taisyklėmis ir/ar Privatumo politika, susipažinimo data ir laikas.

2.4. Sutikimai, komunikavimo ir paslaugų valdymo pasirinkimai

- Duomenys renkami iš Jūsų ir fiksuojami automatinėmis priemonėmis, įskaitant slapukų ir panašių technologijų pagalba, Jums pažymint atitinkamus sutikimus ir/ar pasirinkimus, užsakant atitinkamus pranešimus ir/ar paslaugas arba jų atsisakant.

- Duomenų kategorijos: Jūsų sutikimai gauti rinkodaros ir/ar kitus pranešimus, informacija apie pranešimų užsakymą ir/ar atsisakymą, pasirinkimai dėl slapukų.

2.5. Naršymo plungesbaldai.lt interneto svetainėje ir mobiliojoje aplikacijoje duomenys

- Duomenys renkami ir generuojami slapukų ir panašių technologijų pagalba, Jums naršant plungesbaldai.lt interneto svetainėje ir mobiliojoje aplikacijoje.

- Duomenų kategorijos: Jūsų peržiūrėti puslapiai, peržiūrėtos prekės, peržiūros data ir laikas, naršymo trukmė, į pirkinių krepšelį, produktų palyginimo puslapį ir/ar norų sąrašą įkeltos prekės, įkėlimo data ir laikas, reklamjuosčių paspaudimai, kiti paspaudimai ir domėjimasis turiniu, informacija, iš kur vartotojai patenka į svetainę, įskaitant (bet neapsiribojant) partnerių (ang. Affiliate) nuorodų statistika, IP adresas, sesijos ID, naudojama naršyklė, įrenginio tipas, rezoliucija.

2.6. Naujienlaiškių ir kitų pranešimų peržiūros duomenys

- Duomenys renkami slapukų ir panašių technologijų pagalba, Jums gaunant ir peržiūrint naujienlaiškius ir kitus el. pranešimus.

- Duomenų kategorijos: informacija, kad pranešimas sėkmingai pristatytas, informacija apie pranešimo atvėrimą ir atvėrimo datą bei laiką, pranešime pateiktų nuorodų paspaudimai, informacija apie atitinkamo tipo pranešimų atsisakymą.

2.7. Turinys, kuriuo dalijatės plungesbaldai.lt

- Duomenys renkami iš Jūsų, kai Jūs patalpinate atitinkamą turinį plungesbaldai.lt.

- Duomenų kategorijos: Jūsų plungesbaldai.lt interneto svetainėje ir/ar mobiliojoje aplikacijoje viešai pateikti atsiliepimai, vertinimai, ir kitas turinys, kurį viešai pateikiate ir/ar kuriuo pasidalijate plungesbaldai.lt. Pastaba: šį turinį viešinate Jūs pats (-i), todėl esate visiškai atsakingas (-a) už turinį, kuriuo dalijatės.

2.8. Komunikacijos su Jumis duomenys

- Duomenys renkami iš Jūsų, kai kreipiatės į mus su prašymu, atsiliepimu, skundu ar kita užklausa arba surenkami iš mūsų teisėtai jau turimų duomenų apie Jus ir/ar gaunami iš trečiųjų asmenų (pvz. valstybės institucijų ir pan.), kai ir kiek tai reikalinga Jūsų užklausai išnagrinėti ir atsakymui pateikti.

3. Asmens duomenų tvarkymo tikslai

3.1. Prekių pirkimas ir Jūsų užsakymų vykdymas

- Naudojami duomenys: identifikaciniai, kontaktiniai, pirkimo ir komunikacijos duomenys, kai ir kiek jie susiję su konkrečiu užsakymu.

- Teisinis pagrindas: Pirkimo-pardavimo sutarties, sudaromos tarp Jūsų ir plungesbaldai.lt, sudarymo ir vykdymo tikslu.

- Duomenų saugojimo laikotarpis: Konkretus užsakymas ir su juo susiję duomenys bei dokumentai saugomi 10 metų po užsakymo įvykdymo. Jūsų duomenys, kuriuos vėlesnių užsakymų tikslu išsaugote asmeninėje savo plungesbaldai.lt paskyroje (pvz. vardas, pavardė, telefono numeris, pristatymo adresai, mokėjimo kortelės duomenys), saugomi tol, kol galioja Jūsų paskyra arba kol pats juos iš paskyros pašalinate.

3.2. Registracijos, prisijungimo ir paskyros techniniai/ administravimo duomenys

- Naudojami duomenys: registracijos, prisijungimo ir paskyros techniniai, administravimo duomenys, bei kiti Jūsų plungesbaldai.lt paskyroje saugomi ir/ar su ja susieti duomenys: identifikaciniai, kontaktiniai, anketiniai ir kiti duomenys, kuriuos įvedate ir išsaugote savo Paskyroje (pristatymo adresai, mokėjimo kortelės duomenys, pirkimų istorija ir pirkimų duomenys, sutikimai, komunikavimo ir/ar paslaugų valdymo pasirinkimai ir kt.).

- Teisinis pagrindas: Naudojimosi plungesbaldai.lt interneto svetaine ir mobiliąja aplikacija taisyklės, t.y. tarp Jūsų ir plungesbaldai.lt sudaryta Naudojimosi plungesbaldai.lt paslaugomis sutartis.

- Duomenų saugojimo laikotarpis: Registracijos, prisijungimo ir kitus paskyros duomenis saugome tol, kol galioja Jūsų plungesbaldai.lt paskyra, t.y. kol ją panaikinate. Jums ištrynus savo paskyrą, Jūsų identifikaciniai, kontaktiniai ir kiti duomenys yra negrįžtamai sunaikinami arba nuasmeninami taip, kad nebūtų galima Jūsų identifikuoti. Pirkimo duomenys atsiejami nuo Jūsų paskyros saugomi nustatytą laikotarpį (t.y. 10 metų).

3.3. Turinio suasmeninimas ir rekomendacijos registruotiems klientams

- Naudojami duomenys: identifikaciniai, anketiniai duomenys, vartotojo ID, pirkimų duomenys, Jūsų naršymo plungesbaldai.lt interneto svetainėje ir (arba) mobiliojoje aplikacijoje duomenys, Jūsų sutikimai, komunikavimo ir/ar paslaugų valdymo pasirinkimai, kiti duomenys, kurie yra generuojami, kai naudojatės atitinkamomis plungesbaldai.lt paslaugomis.

- Teisinis pagrindas: Naudojimosi plungesbaldai.lt interneto svetaine ir mobiliąja aplikacija taisyklės, t.y. tarp Jūsų ir plungesbaldai.lt sudaryta Naudojimosi plungesbaldai.lt paslaugomis sutartis.

- Duomenų saugojimo laikotarpis: Tol, kol esate registruotas klientas ir/ar naudojatės turinio suasmeninimo ir rekomendacijų paslauga.

3.3. Turinio suasmeninimas ir rekomendacijos neregistruotiems klientams

- Naudojami duomenys: sesijos ID; sesijos metu užfiksuoti Jūsų naršymo plungesbaldai.lt interneto svetainėje ir (arba) mobiliojoje aplikacijoje duomenys.

- Teisinis pagrindas: Jūsų sutikimas, kurį suteikiate patvirtindami slapukų pasirinkimus

- Duomenų saugojimo laikotarpis: Tol, kol galioja Jūsų sutikimas, bet neilgiau kaip dvejus metus.

3.4. Tiesioginė rinkodara ir kiti rinkodaros veiksmai

- Naudojami duomenys: kontaktiniai duomenys, pirkimų ir naršymo plungesbaldai.lt istorija, naujienlaiškių ir kitų pranešimų peržiūros duomenys.

- Teisinis pagrindas: Jūsų sutikimas, kurį pateikiate prenumeruodami plungesbaldai.lt naujienlaiškius, bendruosius ir/ar specialiai Jums pritaikytus pranešimus ir pasiūlymus. Naujienlaiškių ir kitų pranešimų peržiūros duomenis mes tvarkome mūsų teisėto intereso pagrindu. Tokių duomenų rinkimas ir jų analizė leidžia mums vertinti tiesioginės rinkodaros kampanijų aktualumą bei veiksmingumą, kad pranešimai Jums būtų įdomūs ir aktualūs, o mūsų vykdoma tiesioginė rinkodara - efektyvi.

- Duomenų saugojimo laikotarpis: Tol, kol galioja Jūsų sutikimas, bet neilgiau kaip dvejus metus.

3.5. Jūsų prašymų ir kitų užklausų nagrinėjimas

- Naudojami duomenys: identifikaciniai, kontaktiniai, Komunikacijos su Jumis duomenys.

- Teisinis pagrindas: teisinės pareigos atsakyti į Klientų prašymus ir užklausas vykdymas; Sutarties vykdymas, kai Jūsų prašymas ar užklausa yra susijusi su sutartimi ir/ar jos vykdymu; Mūsų teisėtas interesas ginti savo teises ir interesus, kai kreipiatės į mus su skundu ar pretenzija, inicijuojamas teisinis ginčas arba yra jo tikimybė.

- Duomenų saugojimo laikotarpis: Tol, kol išnagrinėjame Jūsų prašymą ar kitą užklausą, pateikiame atsakymą ir dar 2 metus po užklausos išsprendimo. Jeigu dėl Jūsų prašymo, reikalavimo ar kitos užklausos inicijuojamas teisinis ginčas arba yra tokio ginčo tikimybė, mes Jūsų duomenis galime saugoti ilgiau, iki pasibaigs teisės aktuose numatyti skundo pateikimo ar ieškinio senaties terminai ir/arba įsiteisės galutinis sprendimas.

3.5. Analitika ir statistika veiklos analizės, vystymo ir gerinimo tikslu

- Naudojami duomenys: Subendrinti naršymo plungesbaldai.lt interneto svetainėje ir (arba) mobiliojoje aplikacijoje, klientų pirkimų, naujienlaiškių ir kitų pranešimų peržiūros, komunikacijos su Klientais duomenys.

- Teisinis pagrindas: Analitiką ir statistiką mes vykdome ir duomenis šiuo tikslu renkame bei tvarkome tik Jūsų sutikimo pagrindu. Jūs galite bet kada priimti ar atmesti analitinius ir statistinius slapukus, atitinkamai keisdami šių slapukų pasirinkimą aukščiau.

- Duomenų saugojimo laikotarpis: Saugome tiek kiek būtina šiame skirsnyje apibrėžtais tikslais.

3.6. Profiliavimas

Tikslu pateikti Jums suasmenintą turinį ir rekomendacijas (Privatumo politikos 3.3. punktas), specialiai Jums pritaikytus rinkodaros pasiūlymus (Privatumo politikos 3.4. punktas), mes naudojame automatizuotą duomenų analizę ir sprendimų priėmimą, įskaitant profiliavimą. Tai reiškia, kad mes automatinių priemonių pagalba grupuojame ir analizuojame atitinkamu tikslu tvarkomus Jūsų duomenis bei darome įžvalgas ir prognozes, koks turinys ir/ar pranešimai Jums gali būti aktualūs. Siekdami dar geriau pažinti savo Klientus, jų poreikius ir pomėgius, mes taip pat galime skirstyti Klientus į kategorijas pagal įvairius požymius (kaip pvz. amžių, vietovę, naršymo ir/ar pirkimo įpročius ir kt.). Šie veiksmai nėra savarankišku duomenų tvarkymo tikslu, nedaro Jums jokio reikšmingo poveikio ir dėl jų Jums nekyla jokių teisinių pasekmių.

- Teisinis pagrindas: Teisėtas interesas. Tvarkymas būtinas dėl mūsų teisėto intereso prekiauti savo produktais bei bendrauti su esamais klientais, potencialiais klientais ir partneriais.

- Duomenų saugojimo laikotarpis: Asmens duomenys tvarkomi tol, kol to reikia tvarkymo tikslams įgyvendinti. Informacijos apie tai, kaip platformos tvarko asmens duomenis, susijusius su Jūsų apsilankymu mūsų paskyrose socialinės žiniasklaidos kanaluose, tokiuose kaip Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn rasite atitinkamos platformos Privatumo politikoje.

4. Su kuo dalinames Jūsų asmens duomenimis?

Mes neatskleidžiame asmens duomenų trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai tai būtina siekiant įvykdyti teisinę prievolę arba pasiekti tikslus, kuriais tvarkome Jūsų asmens duomenis.

Situacijos, kai Jūsų asmens duomenys gali būti atskleisti trečiosioms šalims, yra išvardytos žemiau:

4.1. Paslaugų teikėjams ir partneriams

Jūsų asmens duomenys gali būti perduodami paslaugų teikėjams, tokiems kaip pristatymo įmonės, skambučių centrai ir kitos įmonės, teikiančios paslaugas plungesbaldai.lt. Šie asmenys veikia kaip plungesbaldai.lt duomenų tvarkytojai, yra kruopščiai atrenkami ir tvarkydami asmens duomenis privalo laikytis duomenų tvarkymo sutartyje ar kitu būtu plungesbaldai.lt pateiktų nurodymų ir reikalavimų.

4.2. Valdžios institucijoms

Teisinio proceso ir kitais įstatymuose numatytais atvejais Jūsų asmens duomenys gali būti perduoti valstybės institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

4.3. Verslo perleidimo situacija

Jei ketiname perduoti visą ar dalį savo verslo, asmens duomenys gali būti atskleisti potencialiam pirkėjui.

5. Asmens duomenų perdavimas į trečiąsias šalis

Jūsų asmens duomenų neperduodame už ES/EEE ribų.

6. Jūsų teisės

Toliau pateikiama duomenų subjekto teisių pagal BDAR santrauka.

6.1. Teisė atšaukti savo sutikimą

Kai Jūsų asmens duomenų tvarkymas grindžiamas Jūsų sutikimu kaip teisiniu pagrindu, Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą susisiekę su mumis šios Privatumo politikos apačioje nurodyta kontaktine informacija.

6.2. Prieigos teisė

Jūs turite teisę gauti informaciją apie tai, ar mes tvarkome Jūsų asmens duomenis ir asmens duomenų tvarkymo kopiją, įskaitant informaciją apie tvarkymo tikslus, tvarkomų asmens duomenų kategorijas, asmens duomenų gavėjų kategorijas, saugojimo laiką bei Jūsų teises, susijusias su duomenų tvarkymu, automatizuoto sprendimų priėmimo (įskaitant profiliavimą) galimybe, informaciją apie tinkamas apsaugos priemones, susijusias su Jūsų asmens duomenų perdavimu į ES/EEE nepriklausančias šalis ir, jei asmens duomenys nebuvo renkami iš Jūsų, iš kur Jūsų duomenys buvo gauti.

6.3. Teisė į ištaisymą

Jei asmens duomenys, kuriuos mes tvarkome apie Jus, yra netikslūs, neišsamūs arba pasenę, turite teisę prašyti, kad mes nepagrįstai nedelsdami ištaisytume ar papildytume tokius asmens duomenis.

6.4. Teisė būti pamirštam

Jūs turite teisę reikalauti, kad Jūsų asmens duomenys būtų ištrinti nepagrįstai nedelsiant tada, kai asmens duomenys tampa nebereikalingi tiems tikslams, dėl kurių jie buvo tvarkomi, Jūs atšaukiate savo sutikimą ir nėra jokio kito teisinio pagrindo Jūsų duomenis tvarkyti, Jūs nesutikote su Jūsų asmens duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais arba Jūsų duomenis tvarkėme remiantis teisėtu interesu, kaip teisiniu pagrindu, ir mes negalime nurodyti galutinių duomenų tvarkymo priežasčių, kurios nusveria Jūsų interesus, teises ir laisves, arba, kai tvarkymas nevyksta siekiant nustatyti, įgyvendinti, arba ginti teisinius reikalavimus, asmens duomenys buvo tvarkomi neteisėtai, arba asmens duomenys turi būti ištrinti, kad būtų laikomasi teisinių įsipareigojimų.

6.5. Teisė prieštarauti

Jūs turite teisę bet kuriuo metu nesutikti, kad asmens duomenys būtų tvarkomi remiantis teisėtu interesu kaip teisiniu pagrindu, įskaitant, pvz., profiliavimą. Be to, Jūs visada turite teisę nesutikti, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Tada mes nustosime tvarkyti Jūsų asmens duomenis, nebent galėsime pateikti įtikinamų teisėtų duomenų tvarkymo priežasčių, kurios nusveria Jūsų interesus, teises ir laisves, arba jei tvarkymas atliekamas siekiant pareikšti, įgyvendinti ar apginti teisinius reikalavimus.

6.6. Teisė į duomenų tvarkymo apribojimą

Tam tikromis aplinkybėmis turite teisę prašyti, kad apribotume Jūsų asmens duomenų tvarkymą, kai manote, kad asmens duomenys yra neteisingi ir laukiate mūsų patikrinimo dėl asmens duomenų tikslumo, duomenų tvarkymas yra neteisėtas ir Jūs, užuot ištrynę asmens duomenis, norite apriboti tvarkymą, mums nebereikia asmens duomenų tvarkymo tikslais, bet Jums jų reikia teisiniams reikalavimams pareikšti, įgyvendinti ar apginti arba, kai nesutikote su duomenų tvarkymu remiantis teisėtu interesu ir Jūs laukiate patikrinimo, ar mūsų teisėtos priežastys nusveria Jūsų priežastis.

6.7. Teisė į duomenų perkeliamumą

Kai asmens duomenys, kuriuos mums pateikėte, yra tvarkomi automatizuotomis priemonėmis ir remiantis Jūsų sutikimu arba sutartimi su Jumis kaip teisiniu pagrindu, Jūs turite teisę gauti savo asmens duomenis įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu ir/arba prašyti, kad asmens duomenys būtų perduodami kitam duomenų valdytojui.

6.8. Teisė pateikti skundus

Jūs turite teisę pateikti skundą dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai https://vdai.lrv.lt/, L. Sapiegos g. 17, 10312 Vilnius.

7. Slapukai

Naudojame slapukus ir kitas panašias sekimo technologijas, kad padarytume mūsų svetaines funkcionalias, įjungiant tam tikras funkcijas padedančias patobulinti svetainę ir siųsti labiau suasmenintus rinkodaros pranešimus. Mes naudojame slapukus pagal šią Privatumo politiką ir mūsų slapukų politiką, žr. nuorodą į slapukų politiką.

8. Šios politikos pakeitimai

Pasiliekame teisę bet kada pakeisti šią Privatumo politiką. Pasikeitus šiai Privatumo politikai, pakeistą Privatumo politiką paskelbsime svetainėje www.plungesbaldai.lt su informacija apie tai, kada pakeitimai įsigalios ir nuoroda į buvusios privatumo politikos redakciją.

9. Kontaktinė informacija

Nedvejodami susisiekite su mumis, jei turite klausimų apie šią Privatumo politiką, Jūsų asmens duomenų tvarkymą arba jei norite pasinaudoti savo teisėmis pagal šią Privatumo politiką ar taikomus teisės aktus.

Plungės baldai UAB

Įmonės kodas 171694243

PVM mokėtojo kodas LT716942413

Dariaus ir Girėno g. 38C, LT-90118 Plungė

El. paštas - [email protected]

Duomenų apsaugos pareigūnas - [email protected]

Neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą?

<div>
</div>

  • Registruotis

Paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Priminti slaptažodį