<div></div>

Puikiai suprantame, kad pirkimo procesas nesibaigia prekių užsakymu...

Itin svarbus yra greitas, kokybiškas ir saugus prekių pristatymas tiesiai į Jūsų namus. Tai užtikrins mūsų atidūs, draugiški ir besišypsantys pristatymo specialistai.

Prekių atsiėmimas iš firminių salonų

Jūsų užsakytas prekes nemokamai pristatysime atsiėmimui iki Jūsų pasirinkto Plungės baldų firminio salono.

Specializuotas transportas

Jums pageidaujant, už papildomą 30Eur pristatymo mokęstį, Jūsų užsakytas prekes pristatysime visoje Lietuvos teritorijoje iki Jūsų namo ar tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas.

Pristatymo terminas

Preliminarus prekių pristatymo laikotarpis - nurodomas prekių aprašyme. Šis skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo dienos. Apie užsakymo patvirtinimą ir vykdymo pradžią Jus informuosime telefono skambučiu, elektroniniu paštu ar SMS žinute.

Pristatymo laikas

Stengiamės, kad užsakymas Jūsų namus pasiektų Jums patogiu laiku. Vieną dieną prieš prekių pristatymą informuosime Jus apie būsimą pristatymo laiką. Užsakymo pristatymo dieną, Jūsų prekes pristatantis darbuotojas susisiekia su Jumis ir informuos apie savo atvykimą.

Baldų surinkimas

Prekės dažniausiai pristatomos nesurinktos, pakuotėse. Prie prekių yra pridedama surinkimo instrukcija ir komplektuojama furnitūra.

Apmokėjimas pristatymo metu

Pateikiant užsakymą - nereikalingas avansas ar išankstinis apmokėjimas. Užsakymą galėsite apmokėti grynaisiais pinigais ar banko kortele prekių pristatymo arba atsiėmimo iš firminio salono metu.

Neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą?

  • Registruotis

Paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Priminti slaptažodį