UAB Plungės baldai

Įkurta 2002 metais Plungėje, įmonė per gana trumpą laiką mūsų įmonė sėkmingai plėtojo savo parduodamų baldų asortimentą ir šiandien gamina įvairių modelių minkštų baldų komplektus, pritaikydama pačias naujausias technologijas.

Šiuo metu įmonėje dirba kvalifikuotas, darnus 50 asmenų jaunas kolektyvas.

Įmonė turi nuosavas gamybines patalpas, kurių gamybinis plotas siekia 3500 m2. 2006 metais įmonė investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojama pradėti korpusinių baldų gamyba, bus atidarytas naujas gamybos cechas.

Šiuo metu įmonėje gaminami modernaus, išskirtinio dizaino minkšti gobeleniniai svetainės, vaiko kambario baldai. Iš šitokio gausaus pasirinkimo tikrai išsirinksite tą, kuris labiausiai atitiks Jūsų poreikius ir galimybes. Įmonė vertina savo klientus ir skiria maksimalų dėmesį susitarimų vykdymui, nes jie yra neatsiejama jos dalis. Įmonė turi aiškiai išskirtus prioritetus:

  • - Kokybė;
  • - Modernizacija;
  • - Darbuotojų kvafikacijos tobulinimas.

UAB „Plungės baldai“ užsiima ne tik mažmenine, bet ir didmenine prekyba. Įmonės didmeninės prekybos atstovus rasite daugelyje Lietuvos miestų. Šiuo metu Lietuvoje UAB „Plungės baldai“ prekybos tinklą sudaro 35 salonai, kurių skaičius nuolat auga.

UAB „Plungės baldai“ maloniai laukia pasiūlymų iš Lietuvos ir užsienio prekybos salonų bei užsakovų. Maloniai kviečiame pas mus apsilankyti!

Kontaktai


Direktorius

Direktoriaus pavaduotojas

Gamybos vadovas

<div><br></div>

Susisiekite su mumis

  • Registruotis

Paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Priminti slaptažodį