Kaip išsirinkti sofą Jūsų namams

person Autorius: Plungės baldai list Tema: Naudingi patarimai On:
Kaip išsirinkti sofą Jūsų namams

Dalinamės 4-iais  patarimai kaip išsirinkti tinkamiausią sofą Jūsų namams. Įsigykite jaukią sofą, kokios visada norėjote...

Sofa - vienas didžiausių pirkinių jūsų kambariui. Taip pat, jis – vienas svarbiausių. Net jei manote, kad sofą perkate tik laikinam naudojimui, galiausiai ji atsikraustys į jūsų svetainę, iš jos į šeimos kambarį, iš jo į rūsį ir, galiausiai, į bendrabutį. Nespėsite nei atsitokėti, kai praeis dešimtmetis ar daugiau, o spontaniškas pirkinys taps jūsų gyvenimo dalimi. Šiame beribių pasirinkimų amžiuje atrodo, kad turime neribotas galimybes, kai tenka rinktis sofą. Galite manyti, kad tiksliai žinote, ko norite, bet kai tik įžengiate į parduotuvę ar imate ieškoti paveikslėlių internete, ieškote stilių, formų ir sandaros variantų, visa tai gali ne juokais išvarginti. Patausokite savo laiką, pinigus ir sąžinės graužatį, įsigijus pirkinį, neatitinkantį jūsų troškimų, ir pasinaudokite šiais patarimais. Jie pagelbės apsispręsti, ko iš tiesų norite (ir ko jums reikia!) prieš pradedant dairytis naujos sofos:Kaip-issirinkti-sofą-patarimas-1.png

1. Nuspręskite dėl sofos dydžio:

Jei jūsų svetainė erdvi, jums reiks nuspręsti, kiek vietos norite skirti sofai. Ar ketinate įsigyti daugiau sofų ar kėdžių, kurias pastatysite šalia? Ar norėsite kavos stalelio? Jei ieškote sofos, kuri taps pagrindiniu Jūsų svetainės akcentu, ieškokite apvalių formų baldo, kuris užims šiek tiek daugiau erdvės, bet ant jo įsitaisyti galės daugiau žmonių. Jei Jūsų svetainė nedidelė, pagalvokite apie sofą su žemais ranktūriais ar visai be jų – taip jūsų kambarys atrodys erdvesnis. Jei planuojate praleisti daug laiko įsitaisę ant sofos, skaitydami ar snūduriuodami, įsitikinkite, kad ji pakankamai ilga. Nepasikliaukite vidutinio ilgio sofomis, nes tik plotas tarp ranktūrių lems, koks iš tiesų yra baldo ilgis..

Atkreipkite dėmesį: Internetinėje parduotuvėje plungesbaldai.lt galite labai lengvai palyginti pagrindinius sofos matmenis pasinaudojant funkcija "Įtraukti palyginimui", kurią rasite prie kiekvieno produkto.2. Apsispręskite kaip statysite sofą.

Jei norite sėkmingai apstatyti svetainę, pradėkite nuo savo gyvenimo būdo. Ką šioje erdvėje dažniausiai veikiate? Ar jums patinka įsitaisyti priešais televizorių? Įsitikinkite, kad Jūsų sofa atsukta būtent į tą pusę. Ar jums patinka organizuoti žaidimų ar vyno vakarus? Sukurkite pusratį (ar net visą ratą) aplink centrinį stalą. Ar jūsų šeima naudoja svetainę poilsiui, kad galėtų atsipalaiduoti ir paskaityti? Apsupkite sofą kėdėmis ir pagalvėlėmis, kad kambaryje būtų daugiau sėdimų vietų, kuriomis galėtumėte džiaugtis vieni ar gausiame būryje draugų.

Kaip-issirinkti-sofą-patarimas-2.pngKaip-issirinkti-sofą-patarimas-3.png

3. Pasirinkite sofą, kuri dera prie kambario dekoro stiliaus.

Savo unikalų stilių atrasti gali būti sunku. Rinkdamiesi sofos, kuri natūraliai įsilies į jūsų namų erdvę, stilių, pasikliaukite instinktais. Jei jūsų stilius modernus, išsirinkite dramatiškų spalvų, griežtų linijų baldą. Jei jūsų namai – eklektiškas spalvų ir dizainų mišinys, sofa, kurioje susipina keletas stilių (pavyzdžiui, vintažinė sofa su spalvingais apmušalais arba modernios formos sofa su tradiciniais akcentais) galėtų tobulai išreikšti jūsų skonį. Jeigu jums labiau patinka tradiciniai sprendimai, klasikinių struktūrų sofos su neutraliais tvirtais apmušalais, kurie atlaikys visus laiko išbandymus ir puikiai derės prie įvairių spalvų ir kitų interjero detalių – išeitis jums.4. Išsirinkite spalvą.

Kadangi sofa – ne maža investicija, norėsite turėti madingą baldą kiek galima ilgiau. Atsižvelgiant į tai, geriausia rinktis neutralias medžiagas. Visada galite įlieti spalvų ar raštų, priderinę pagalvėles. Be to, pagalvėles nesunku ir nebrangu pakeisti, jei užsinorite kitokio dizaino. Jei auginate vaikus ir neutralios spalvos sofa skamba pernelyg pavojingai, rinkitės tamsesnės spalvos sofą, margintą subtiliais raštais.

Kaip-issirinkti-sofą-patarimas-4.pngDažniausiai sintetinės medžiagos yra patikimesnės, ilgiau neišblunka, jas lengviau valyti. Tvirtai suaustos ar sunkios medžiagos, taip pat ir oda, nudėvėjimą ar įplyšimus atlaikys lengviau. Venkite satino, brokato ar damasko, nebent neketinate sofos dažnai naudoti. Kad ir kokią medžiagą pasirinktumėte, paprašykite konsultanto, kad jis duotų jums pavyzdį ar skiautelę, kurią galėtumėte parsinešti namo ir išmėginti, prieš įsigydami baldą. Taip jūs galėsite pamatyti medžiagą savo kambario apšvietime ir išbandyti, kaip ji dera prie kitų baldų. Juk jeigu ryžotės tokiam brangiam pirkiniui, sulaukti nemalonaus siurprizo tikrai nenorėsite.

Malonių Jums įspūdžių renkantis naują sofą! 

Žymės: Sofa Patarimai
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausio Vasario Kovo Balandžio Gegužės Birželio Liepos Rugpjūčio Rugsėjo Spalio Lapkričio Gruodžio
  • Registruotis

Paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Priminti slaptažodį